اعلام آمادگی هیأت‌های کشور
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۲۷ مهر ۱۴۰۲ ساعت ۱۹:۵۵    |   کد خبر : ۱۴۰۲۰۷۲۷274
 اعلام آمادگی هیأت‌های کشور برای کمک به مردم مظلوم فلسطین

 

 هیأت‌های مذهبی کشور در بیانیه‌ای جنایات رژیم صهیونیستی در غزه و حمله ددمنشانه به بیمارستان المعمدانی غزه را محکوم کردند. در متن این بیانیه آمده است:

بسم الله الرحمن الرحیم
انا لله وانا اليه راجعون 
اگر جنایت رژیم صهیونیستی ادامه پیدا کند کسی نمی‌‎تواند جلوی مسلمانان و نیروهای مقاومت را بگیرد. مقام معظم رهبری 1402/7/25

طوفان الاقصی، هیمنه پوشالی دشمن صهیونیستی را به سرعت در هم شکست و همین در هم شکستن سریع و برق آسا دشمن را به جنون کشاند. حملات وحشیانه و ددمنشانه رژیم صهیونیستی به بیگناهان غزه با حمله هولناک به بیمارستان المعمدانی به اوج خود رسید و این رژیم سفاک بار دیگر خوی وحشی گری خویش را نشان داد.

 ما سال‌ها در روضه‌ها از خباثت شمر و حرمله و سنان شنیده بودیم از پیکرهای پاره پاره شهدای کربلا اما در واقعه این بیمارستان، آنچه شنیده بودیم را دیدیم. فاجعه‌ هولناک بیمارستان المعمدانی غزه و فرود آمدن موشک بر سر کودکان زخمی و زنان بیمار و صدها مجروح بی‌پناه دردی عظیم بر دل‌ها وارد کرد.

ما اعضای هیأت‌های مذهبی کشور و شبکه‌های هیأت‌ها و تشکل‌های دینی کشور به عنوان عضوی کوچک از امت اسلام و همه آزادمردان و زنان آزاده عالم، اعلام می‌کنیم، آماده‌ایم تا با فرمان مقام معظم رهبری مدظله‌العالی پاسخی دندان شکن به دشمن زبون صهیونیستی بدهیم. 

از همه هیأت‌ها و تشکل‌های دینی می‌خواهیم با تمسک به دعا و مناجات و پیوستن به #پویش_قرائت_امن_یجیب و ختم صلوات و با برپایی مراسم عزا در این مصائب بزرگ با مردم مظلوم غزه همراهی کنند و امیدمان این است؛ سَیعلَمُ الّذینَ ظَلَموا أَی مَنقَلَبٍ ینقَلِبون. و آنان كه ظلم و ستم كردند به زودی خواهند دانست كه به چه كیفرگاهی باز می‌گردند.

#حریفت_منم 
#طوفان_الاقصی

سازمان هیأت و تشکل‌های دینی
جامعه ایمانی مشعر
هیأت رزمندگان اسلام
اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانش‌آموزی
هیأت‌های دانشجویی
شورای هیأت‌های مذهبی کشور
بنیاد دعبل خزاعی 
کانون مداحان کشور
سازمان بسیج مداحان
مجمع کانون‌های فرهنگی تبلیغی کشور

شماره حساب ستاد پشتیبانی جبهه مقاومت برای جمع‌آوری کمک‌های نقدی  
5892101259720833
561822222212

 

1بار پسندیده شده
پسندیدم
اشتراک گذاری
این خبر را با دوستان خود در شبکه های مجازی به اشتراک بگذارید