نشست مشترک با مدیرکل کمیته امداد استان مازندران
تاریخ انتشار : شنبه ۱۳ آبان ۱۴۰۲ ساعت ۰۷:۵۶    |   کد خبر : ۱۴۰۲۰۸۱۳287
نشست مشترک نمایندگی بنیاد دعبل و اداره‌کل کمیته امداد استان مازندران برگزار شد.

 

به گزارش روابط‌عمومی بنیاد دعبل خزاعی از مازندران،  در این نشست که با حضور دکتر میثم معافی مدیرکل کمیته امداد مازندران، حجت‌الاسلام شریف‌تبار مدیرکل تبلیغات اسلامی مازندران، نماینده و اعضای مرکز مرکز نیکوکاری بنیاد دعبل مازندران برگزار شد، بر اجرای تفاهم‌نامه همکاری فی‌مابین تاکید شد.

دکتر معافی مدیرکل کمیته امداد مازندران با استقبال از همکاری مشترک، به ظرفیت‌هایی که می‌تواند برای جامعه هدف بنیاد دعبل قابل استفاده باشد اشاره و بیان داشت:  فعالیت‌های متنوعی از جمله وام قرض‌الحسنه، رسیدگی به بیماران و فعال نمودن مرکز نیکوکاری بنیاد و... وجود دارد که می‌توان با هم‌افزایی از آن‌ها استفاده نمود.

در ادامه حجت‌الاسلام شریف‌تبار مدیرکل تبلیعات مازندران به سابقه همکاری کمیته امداد استان و اداره‌کل تبلیغات اسلامی مازندران اشاره و اینکه بنیاد دعبل بانی تشکیل این جلسه بوده قدردانی نموده و خواستار افزایش تعامل و همکاری در حوزه‌های مختلف بین این دو نهاد مقدس و انقلابی شد.

نقویان نماینده بنیاد دعبل در مازندران نیز با اشاره به فعالیت‌های متعدد بنیاد دعبل خزاعی در حوزه‌های مختلف، اجرایی نمودن تفاهم‌نامه مشترک را موجب ایجاد توان‌مندسازی بین تشکل‌های مذهبی دانست و از صدور مجوز مرکز نیکوکاری در مازندران قدردانی نمود.

گفتنی است به منظور همکاری بیشتر، معاون‌ حمایت‌ها و معاون فرهنگی کمیته امداد استان جهت ارتباط‌گیری و تعامل معرفی شد.

0بار پسندیده شده
پسندیدم
اشتراک گذاری
این خبر را با دوستان خود در شبکه های مجازی به اشتراک بگذارید
نظرات کاربران
نظری ثبت نشده است
برای این خبر تا الان نظری ثبت نشده ، شما اولین باشید
نظر جدید
ارسال نظر