بیانیه ی پایانی اجلاس ملی خیرین هیئت
تاریخ انتشار : یکشنبه ۲۸ آبان ۱۴۰۲ ساعت ۱۴:۱۴    |   کد خبر : ۱۴۰۲۰۸۲۸317
با کریمان کارها دشوار نیست....

بیانیه ی پایانی اجلاس ملی خیرین هیئت 

با کریمان کارها دشوار نیست....

از آغازین روزهای ایام پس از شهادت ائمه هدی علیهم السلام،  جریان مبارک هیئت و مجالس حسینی و اهل بیتی، پرچمدار احیای امر اهل‌ بیت علیهم و همواره در خط مقدم یاری رسانی و گسترش فرهنگ ایثار و خیرخواهی با شعار نورانی " یدالله مع الجماعه" بوده است.

خیرین هیئتی  جریانی دیرپا و تاریخی و همواره در خدمت جامعه ی دینی و اسلامی بوده اند.  امروز نیز همچون همیشه،  این گروه از پیشگامان و طلایه داران، رونق بخشی به مجالس حسینی، دستگیری از محرومان و نیازمندان و رفع گرفتاری و دردهای جامعه هستند. 

جامعه ی خیرین هیئت با تمسک به شعار نورانی "یدالله مع الجماعه" از عموم مردم عزیز و خیرین محترم در سراسر کشور دعوت می نماید تا با پیوستن به "جامعه ی بزرگ خیرین هیئتی" ، رونق بخش مجالس و محافل نورانی و پربرکت حسینی و یاری رسان و مددکارِ نیازمندان و محرومان و دردمندانِ جامعه ی عزیزمان باشند.

در این میان با وجود حضور خالصانه و نیت خیر و بی چشمداشتی خیرین محترم، از مسئولان و دست اندرکاران امر، انتظار می‌رود با در نظر گرفتن توان و بضاعتِ پُربرکت ِ خیرین، با فراهم نمودن تمهیدات و شرایط مناسب و رفع موانع، زمینه حضور و نقش آفرینی هرچه بیشتر خیرین در عرصه های موجود و مورد نیاز را فراهم نمایند. 

جامعه ی بزرگ  خیرین هیئت در "اولین اجلاس ملی خیرین هیات" که در جوار نورانی و بابرکت حضرت علی بن موسی الرضا علیه السلام تشکیل و رسمیت یافته است، ضمن هم افزایی و همگرایی بیشتر، آمادگی کامل خود را در روزهای سخت و غم انگیز مردم مظلوم فلسطین،  برای هرگونه امداد و یاری رسانی و ارسال کمک های لازم به مسلمانان مظلوم غزه اعلام می نمایند.

و من الله التوفیق
مجمع ملی خیرین هیئت

1بار پسندیده شده
پسندیدم
اشتراک گذاری
این خبر را با دوستان خود در شبکه های مجازی به اشتراک بگذارید
نظرات کاربران
نظری ثبت نشده است
برای این خبر تا الان نظری ثبت نشده ، شما اولین باشید
نظر جدید
ارسال نظر