جلسه ی مشترک نمایندگان استانی بنیاد با دبیر اجلاس ملی پیرغلامان حسینی
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۱۷ اسفند ۱۴۰۲ ساعت ۰۹:۱۵    |   کد خبر : ۱۴۰۲۱۲۱۷523
عرفان خداپرست دبیر اجلاس ملی پیرغلامان حسینی در جمع نمایندگان استانی بنیاد دعبل خزاعی به تشریح کم و کیف برگزاری اجلاسیه ملی پیرغلامان حسینی در کشور پرداخت.

 به گزارش روابط عمومی بنیاد دعبل خزاعی، صبح امروز عرفان خداپرست دبیر اجلاس ملی پیرغلامان حسینی در جلسه ی مشترک با نمایندگان استانی بنیاد، با اشاره به نحوه ی  شکل گیری کمیته های انتخاب پیرغلامان حسینی، تشکیل کمیته بانوان در این اجلاس را از جمله ی کارهای جدید اجلاس برشمرد و به تشریح کارکرد و ویژگی های کمیته رسانه، کمیته بین الملل و کمیته های استان ها پرداخت.

وی در بخش دیگری از سخنان خود به  اجرای  طرحی نو در نحوه ی برگزاری اجلاس اشاره کرد و گفت:  با توجه به اقتضائاتی که در جلسات پیرغلامان حسینی مدنظر است، برای اجلاسیه های بعدی طرحی نو در نظر گرفته ایم. خدا پرست با ذکر این نکته که ما این اجلاس را اجلاس پیرغلامان و خادمان حسینی تعریف کرده ایم، به توسعه ی دایره ی تعریف پیرغلامان حسینی اشاره کرد.

دبیر اجلاس ملی پیرغلامان حسینی در بخش پایانیِ گفت و گوی خود با نمایندگان استانی بنیاد، دخیل کردن مجموعه‌هاي مرتبط با پیرغلامان حسینی برای برگزاری هرچه بهترِ این اجلاسیه و همچنین دغدغه ی طراحی نو برای بخش های مختلف اجلاسیه پیرغلامان را از اولویت های دبیرخانه ی اجلاس ملی پیرغلامان حسینی برشمرد.

در پایان نمایندگان استانی بنیاد، سوالات، پیشنهادات و دغدغه‌های خود در رابطه با برگزاری اجلاس ملی پیرغلامان حسینی را مطرح کردند.
 

0بار پسندیده شده
پسندیدم
اشتراک گذاری
این خبر را با دوستان خود در شبکه های مجازی به اشتراک بگذارید
نظرات کاربران
نظری ثبت نشده است
برای این خبر تا الان نظری ثبت نشده ، شما اولین باشید
نظر جدید
ارسال نظر